Górka Fashion Week - Konkurs: Stylizacja na randkę
Napisał(a) Damian Pruchnicki dnia 2018-03-11

Regulamin konkursu ,,Stylizacja na randkę”

1. Organizatorem konkursu jest Szkolny Klub Przedsiębiorczości na Górce. Konkurs odbywa się w ramach projektu „Górka Fashion Week – edycja II” Zespołu Szkół  NR 1 im. I. Łukasiewicza w Gorlicach, ul. Wyszyńskiego 18.

2. Konkurs jest adresowany do par. Co najmniej jedna osoba z pary musi być obecnym uczniem Zespołu Szkół Nr 1 w Gorlicach.

3. Zadaniem pary jest stworzenie stylizacji na randkę, a następnie wykonanie zdjęcia konkursowego (samodzielnie np. selfie lub z pomocą osoby trzeciej).

4.Ocenie podlega nie tylko stylizacja, ale również kompozycja zdjęcia i pomysłowość autorów.

5. Wyboru najlepszej fotografii dokona specjalnie powołane jury, w skład którego wejdą fotograf, ambasadorzy Górka Fashion Week, przedstawiciel Dark Pub oraz opiekun Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości.

6. Nagrodą w konkursie jest bon na kolację w restauracji Dark Pub w Gorlicach, ul. Wąska 11.

7.Zgłoszenia do konkursu (fotografie) przyjmowane są do dnia 13.04.2018r. do godz. 24.00 na email: gorlicegorkafashionweek@gmail.com W treści maila prosimy podać imiona i nazwiska osób na zdjęciu, oraz klasę zn ZS Nr 1 do której dana osoba/osoby uczęszczają.

8. Wyniki zostaną ogłoszone 20.04.2018r. podczas finałowego pokazu „Górka Fashion Day” w ZS Nr 1 w Gorlicach.

9. Przystąpienie do konkursu oznacza zgodę na publikację zdjęcia oraz danych osobowych zwycięzców ( imię, nazwisko, klasa/szkoła) w mediach ZS Nr 1 oraz Dark Pub.

10. W przypadku pytań prosimy o maila na podany w pkt. 7 adres email lub o osobisty kontakt w szkole u opiekuna SKP lub u ambasadorów Górka Fashion Week ( Karolina i Kuba – kl. 2 b LO).