Brawo Iza!
Napisał(a) Administrator dnia 2013-09-13

Izabela Łaskawska uczennica klasy II e liceum zwyciężyła w Biegu Małopolskim podczas Festiwalu Biegów w Krynicy.

Dnia 06.09.2013 w Krynicy odbył się Bieg Małopolski, zawody dla dzieci i młodzieży szkolnej województwa małopolskiego w ramach Festiwalu Biegów. Podczas biegów eliminacyjnych i finałów zawodnicy pokonywali dystans 600 metrów, ogółem w zawodach wzięło udział ponad 1000 dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Powiat Gorlicki z Zespołu Szkół Nr 1 reprezentowało 43 uczniów z klas drugich. Nasi licealiści spisali się rewelacyjnie, Izabela Łaskawska z klasy II e liceum zwyciężyła w kategorii dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych a Szymon Cetnarowski z klasy II d zajął bardzo dobre 4 miejsce w kategorii chłopców. Za zajęcie pierwszego miejsca Izabela otrzymała stypendium sportowe ufundowane przez Fundacje Sądecką.